Najslávnejšia a asi najkomerčnejšia ústna voda Listerine vyrobená po prvý krát ešte v minulom storočí dnes ženie úspechy v oblasti každodennej dentálnej hygieny, lenže aj v celkom iných oblastiach. Vyčistí a zničí toho ešte viac ako Coca-Cola a tak si právom zasluhuje svoj novodobý prívlastok, ekrazit medzi ekrazitmi.

Možno to znie divne, keď čítate účinky ústnej vody na iné použitie na aké ste zvyknutí, ale až dočítate tento článok do konca, už sa možno toľko diviť nebudete.

Stačí totiž 5 minút a uvidíte výsledok. Pozrite sa teda na nižšie uvedený článok a dozviete sa všetko, čo potrebujete. Vynálezcovia Listerine totiž mysleli aj na ďalšie veci, než len na využitie ako ústnej vody.

Možno ste to nevedeli, ale Listerine bol pôvodne vynájdený ako chururgické antiseptikum. Tiež by ste mali vedieť, že v Listerine je obsiahnutých hŕbu užitočných prísad, ako je tymián, eukalyptus a alkohol.

Preto sa dá tento výrobok použiť aj v ďalších spôsoboch:

1. Listerine v podpazuší

Áno, možno to znie šialene, ale funguje to! Určite každý z nás sa dostal niekedy do situácie, keď nemáte po ruke žiadny dezodorant a práve dvakrát nevoniate. Ak sa vám toto stalo, tak je tento trik určený priamo pre vás. Listerine je skvelý v boji proti pachu v podpazuší. Stačí jednoducho poliať vatičku Listerine a potrieť si podpazušie.

Článok pokračuje na ďalšej strane.