Ako spoznať, že vám niekto nie z tohto sveta chce niečo povedať.

Mali ste niekedy pocit, že vás niekto pozoruje, aj keď ste s istotou vedeli, že široko ďaleko nikto nie je? Ako často dostávate na otázky, ktoré si v duchu kladiete, odpoveď, ktorú by ste si sami rozhodne nedali?

Tieto otázky by vám najprv kládol psychoterapeut alebo psychiater a môžu dokonca vyvolávať predstavu nejaké fóbie alebo snáď odchýlky psychického stavu. Existuje však predsa len istý rozdiel medzi fóbiami a odchýlkami a správami vášho anjela strážcu, vyšších síl, ktoré nemôžeme materiálne vnímať.

Človek s psychickou odchýlkou ​​ju nikdy ako odchýlku nevníma. Ak cítite nejaký zásah iného sveta do toho svojho, načúvajte. Tí, kto tam o vás majú starostlivosť, vám dajú vedieť, napovedia vám a podporia vás.

Pozrite sa na prehľad šiestich náznakov, že vám chce niečo povedať niekto z inej reality:

1. Máte veľmi zreteľné sny, ktoré si dobre pamätáte
Duchovný svet svoje posolstvá oznamuje často práve prostredníctvom snov. Ak sa blíži nejaká životná zmena, môže vám to byť naznačené v sne. Bude to scenár či symbol, ktorý si rozhodne nebudete môcť nevšimnúť. Ak sa vám sníval sen, nad ktorým jasá celé vaše vnútro, alebo naopak vám behá mráz po chrbte pri obyčajnej spomienke na neho, potom hľadať výklad v nejakom snáre nemá vôbec zmysel.

Keď spíte, astrálny svet je vám prístupný. Všetky vaše istoty a pevné presvedčenie zostávajú v realite, zatiaľ čo v iných sférach ste viac vnímaví. Záhrobné bytosti (vaši zosnulí predkovia, náboženské symboly alebo ľudia, ktorí sú vám veľmi drahí vo svojom pozemskom stelesnení) sa vám budú zjavovať v obrazoch, ktoré si zapamätáte. Ak si uvedomíte, že je to znamenie zhora, potom jediné, čo musíte urobiť, je sformulovať svoj zámer a dozvedieť sa viac.

Článok pokračuje na ďalšej strane.