Ďaleký východ je skutočnou studnicou múdrosti. Vieme, že odtiaľ pochádza matematika, šach, papier, či porcelán a taký zoznam môže pokračovať donekonečna. Z rovnakého sveta prišiel aj zenový budhizmus – filozofická náuka, ktorá pomáha nájsť harmóniu a mier.

Dnes sme sa pre vás rozhodli pripraviť neobvyklý horoskop, založený na nezvyčajnej forme tarotových kariet Osho Zen. Stačí, keď si z obrázku vyberiete dve zvieratká, ku ktorým prejavujete najviac sympatií a toto odhalenie vám prezradí, čo máte čakať od tohto roku.

Kocúr – naivný:
V práci budete pociťovať monotónnosť a dokonca nudu. Niekedy budete mať chuť na všetko sa vykašľať a odísť preč, no trpezlivosť a pokoj budú vašou spásou. Akonáhle sa dokážete vysporiadať so všetkými nepriaznivými vplyvmi života, všetko pôjde ľahšie. V láske očakávajte búrky a niekedy aj hromy aj blesky. Začnete pociťovať pocity odporu a osamelosti, ale musíte byť vytrvalí a myslieť pozitívne. Najlepšie je zastaviť sa, starostlivo popremýšľať nad všetkým a neuchyľovať sa k rýchlym záverom.

Kôň – blúdiaci:
Ako viete, kone sa tešia viac samotnému pracovnému procesu ako konečnému výsledku. Hlavná vec je pochopiť, že práca bude prínosom. Rovnako bude pre vás dôležité nájsť harmóniu vo vašej práci.
Než sa pustíte do vážneho vzťahu alebo sa presuniete na novú úroveň v existujúcich, musíte sa rozhodnúť, ako ich vidíte v budúcnosti. Diskutujte o tom so svojím partnerom a spoločne zostavte plány.

Jeleň – dychtiaci po dobrodružstve:
Budúci rok sa vám bude zdať, že na každom kroku vás čakajú finančné nebezpečenstva: neplánované výdavky a nepriaznivé zmluvy. Snažte sa však ukázať vášmu strachu, kto je tu šéf.
Vaša zraniteľná povaha vníma akékoľvek podcenenie ako osobnú urážku. Negatívna skúsenosť minulých vzťahov vás môže odradiť od nových partnerov. Najlepšie je upokojiť sa a oddýchnuť si.

Článok pokračuje na ďalšej strane.