Rastúci počet vakcín oslabuje celkový imunitný systém
Rastúci počet očkovaní a spájanie dávok vakcíny malé, vyvíjajúce sa detské telá len nadmerne zaťažujú.

Adjuvans vo vakcínach, zvyčajne je ním hliník alebo ortuť (thimerosal), je určený na vyvolanie zápalu, aby donútil imunitný systém reagovať na patogén.

Pokračujúce používanie tejto metodiky však bude nevyhnutne oslabovať prirodzenú imunitnú reakciu tela, lebo sa neustále obchádzajú prvé obranné línie organizmu.

Zvýšené používanie očkovania doslova oslabuje imunitný systém tým, že mení spôsob, akým rozpoznáva patogény, ako sa učí a ako na ne reaguje.

Toto nevyhnutne oslabuje prirodzenú, humorálnu odozvu imunitného systému voči všetkým patogénom, čo umožňuje druhotnému ochoreniu a infekcii ľahko prenikať do tela a postihnúť ho.

Pozorovať sa to dá, napríklad, na tom, ako rýchlo je jedinec schopný prekonať vírus nachladnutia. Tam, kde sú u niekoho infekcie zničené do 24 hodín, môžu u iných pretrvávať symptómy v hrdle, prínosových dutinách a hrudníku celé týždne.

Vakcíny nezaberajú tak, ako to bolo v pláne
Vedci z Jackson State tiež zisťovali štatistiky, zameriavajúce sa na neúčinnosť viacnásobných vakcín.

Zatiaľ čo nezaočkované deti mali vyšší výskyt ovčích kiahní (7,9 % verzus 25,3 %) a čierneho kašľa (2,5 % verzus 8,4 %), v mierach výskytu hepatitídy A alebo B, chrípky, meningitídy, rotavírusu, osýpok, mumpsu či ružienky neboli žiadne významné rozdiely.

Ešte smutnejšie je, že predčasne narodené deti majú 6,6-krát vyššiu pravdepodobnosť, že budú trpieť poruchami neurologického vývoja. (Samotný predčasný pôrod sa s poruchami neurologického vývoja nespájal.)

Vakcíny sa používajú nadmerne a sústavne spôsobujú viac škody než osohu. Mali by byť vyhradené len pre použitie v akútnych situáciách, aby pomohli ľuďom pripraviť sa na životunebezpečné epidémie.

Ochorenie nemusí byť životunebezpečné, ak boli detské telá posilňované primeranou výživou, neboli príliš zaťažované toxickými prvkami a prijímali imunoglobulíny prostredníctvom výživného materského mlieka.

Prirodzené vystavenie patogénom umožňuje humorálnemu imunitnému systému, adaptačnej reakcii, mikrobiómu, slizniciam a gastrointestinálnemu systému cvičiť, zlepšovať sa, posilňovať a dozrievať, pripravovať sa na väčšie problémy v budúcnosti.

Aby boli vakcíny účinnejšie, mali by sa z nich odstrániť nečistoty, ako sú hliník, MSG, formaldehyd, ortuť a iné, rovnako dôležité však je, aby sa nezneužívali.

Vyššia miera porúch neurologického vývoja u detí dnes doslova kričí, že je nejaký problém v tom, ako prehnane očkujeme, podávame lieky a nedodávame deťom dostatočne výživnú stravu.

Zdroj: vaccinejihad.com