Ako u všetkých podobných článkov aj tu upozorňujeme, že každý človek je originál. Hviezdy však spolužitie niektorým znameniam zverokruhu vyložene nepriali!

Týchto 8 kombinácií znamení sa k sebe vraj vážne nehodia a je veľká šanca, že ich vzťah dopadne neslávne. Skontrolujte si, či sa to netýka vás a vášho miláčika. A ak náhodou áno? Neprepadajte panike a pracujte na tom, aby ste boli práve vy dvaja tou žiarivou výnimkou plnou lásky!

Škorpión (24. 10 – 22. 11.) a Lev (23. 7. – 22. 8.)
Dve veľmi silné, až divoké znamenia. V spolužití týchto dvoch znamení sú časté bitky o dominanciu vo vzťahu, ktoré sú mnohokrát zničujúce. Škorpióni sú extrémne úprimní a vyžadujú to aj po okolí, naopak Lev má často s úprimnosťou problém. Škorpióni sú tiež dosť žiarliví a práve kľučkovanie levov ich dokáže veľmi vytáčať.

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) a Vodnár (21. 1. – 20. 2.)
Blíženci sú veľmi prispôsobivý a extrovertný, veľmi radi vyjadrujú svoje myšlienky nahlas. Vodnári naopak nie tak často chcú byť stredobodom pozornosti. Aj keď sú obe znamenia intelektuálne založené, nerozhodnosť Blížencov môže často Vodnára vytáčať. Ľudia, narodení v znamení Vodnára sú zase často dosť nepredvídateľní. To je vec, ktorú mnohokrát nedokážu prekusnúť Blíženci.

Článok pokračuje na ďalšej strane.