Baví Vás charakteristika znamení? Poďme sa teda rozprávať o znameniach zverokruhu s ktorými je najťažšie vychádzať nakoľko sa rozhnevajú skôr ako je to v norme. Niektoré znamenia zverokruhu budú len menej trpezlivé ako iné…

Budú mať tempo, ktoré nie je špeciálne navrhnuté pre namáhavé alebo stresujúce situácie. Sú to veľmi intenzívni ľudia a môžu nechať svoj hnev prerásť cez hlavu aj tým najviac tolerantným ľuďom.

Poďme sa pozrieť, ktoré zo znamení to sú a prečo:

1.BARAN

 

Život s baranmi môže byť plný nečakaných zvratov, ktoré sú výsledkom ich emócií. Barany často nechávajú voľný priebeh svojim citom, kedy ide rozum bokom. Čo na srdci, to na jazyku, no niekedy tieto emócie dlhodobo dusia, čo na konci vyústi do nečakanej explózie. Preto vás často znenazdajky prekvapia ostrými slovami alebo zbrklými rozhodnutiami. Ak si niečo baran zaumieni, pôjde po tom, aj keď sa možno tvári, že je mu to ľahostajné.

2. VODNÁR

 

Najčastejšie ľudia nevedia tolerovať sebaúctu, ktorá je pre vodnárov typická. Aj keď to nemusia dať najavo, často sú presvedčení o svojej prevahe a výnimočnosti, čím sa kladú nad ostatných vo svojom okolí. Aj keď je vodnár priateľský a tolerantný, často ostatní nechápu jeho extravagantné správanie alebo čudné zvyky. Nepokúšajte sa vodnárom plánovať udalosti, už len z princípu sa možno dohodnutému termínu vyhnú, keďže chcú mať pocit slobody vo všetkom, čo robia.

3. BLÍŽENCI

 

Aj samotní blíženci si uvedomujú svoju povahovú črtu, ktorá môže byť pre ostatných problémom. Je ťažké ich zastaviť alebo utíšiť. Často si „uletia“ vo svojich predstavách a fantáziách a ich okolie ich nedokáže pochopiť. V snahe oslniť sú schopní robiť hlúpe a neuvážené rozhodnutia. V kritických situáciách sú blíženci schopní aj krutých činov.

4. KOZOROŽEC

 

Tvrdohlavosť barana aj býka je každému dobre známa a kozorožec za nimi nijako nezaostáva. Kozorožec dokáže hájiť svoju pravdu do poslednej kvapky potu, aj keď hrozí, že si tým od seba odsúva ľudí. Jednoducho si stojí za tým, čo povedal, a aj keď mu v priebehu konfliktu dokážete jeho nepravdu a on si to uvedomí, nedá to na sebe nijako poznať. Od kozorožcov veľmi nečakajte ospravedlnenie. Aj keď nechcú nikomu vedome zle, v živote konajú vždy tak, aby bolo dobre v prvom rade im.

Pokiaľ sa vám článok páčil, zdieľajte ho medzi vašich priateľov:)

ZDROJ: relrudes.com